Zaproszenie

„Człowiek jest wiel­ki nie przez to, co po­siada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z in­ny­mi”.

Zaproszenie

Już niedługo, bo 2 grudnia 2014r. o godzinie 16, społeczność naszej szkoły po raz czwarty zamierza podzielić się swoimi talentami na rzecz kolegów w potrzebie. Szkolny Klub Wolontariatu, Fundacja „Przyjaciele Tarnowca” organizują IV Szkolny Charytatywny Koncert Talentów i już dziś zapraszają wszystkich chętnych do zaangażowania się w jego przebieg. Ponieważ każdy człowiek posiada jakiś dar, jakiś talent, to zachęcamy serdecznie do ukazania go szerszej publiczności. Nasz Koncert to znakomita okazja ku temu, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami i jednocześnie wspomóc zbiórkę środków finansowych dla naszych uczniów i absolwentów w trudnej sytuacji materialnej. Wszelkich informacji na temat Koncertu udzielają panie Grażyna Potępa i Urszula Bobrowiska.

Bardzo liczymy na zaangażowanie naszych uczniów i życzliwość Rodziców. Gwarantujemy, że znów będzie czego posłuchać, na co popatrzeć, i co podziwiać. Do zobaczenia 2 grudnia!